Forum gildii Horyzont Zdarzen z servera Magic WoW

Witamy w gildii Horyzont Zdarzen.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-26 10:22:17

Eli

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 54
Punktów :   -1 

Fm group . pytanie do lodar

Cześć widziałem że jesteś w tym całym fm . ostatnio kilku moich znajomych zaczeło tam kombinowac z tym , ja narazie sie wstrzymałem jakoś nie chce mi sie wierzyc w te cudowne drzewka gdzie inni zbieraja pkt dla ciebie i trzepiesz kokosy ^^ . Powiedz jak długo w tym jestes i czy czegoś się dorobiłeś

Offline

 

#2 2011-05-28 23:27:28

Lodar

Member

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Fm group . pytanie do lodar

Ja jestem w FM group od października i na razie jestem na progu 12% bo nie działam za dużo, ale mam trzech znajomych którzy odebrali już Mercedesy a jeden z nich klasę C i zarabia cztery zerka po dwójce, więc uwierz mi, jeśli masz trochę chęci i czasu to warto się zaangażować w FM Group. Tylko musisz mieć dobrych liderów którzy będą robić co tydzień szkolenia i programy motywacyjne.

Jeszcze raz Ci mówię, jeśli masz czas i chęci to możesz się dorobić naprawdę niezłych pieniędzy.


Eli, na dowód tego co napisałem wyzej
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- … 3661_n.jpg
fotka, Kolega moj i mojego lidera Kamil K. nie zdradzam nazwiska bo nie chce pewnie tego robic. i krótki filmik ze szkolenia pod palmami sponsorowanego przez FM Group
http://www.youtube.com/watch?v=MigdxYi1 … r_embedded
Myslę że Cie przekonałem

Ostatnio edytowany przez Lodar (2011-05-31 22:30:50)

Offline

 

#3 2011-06-01 20:39:49

Eli

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 54
Punktów :   -1 

Re: Fm group . pytanie do lodar

Czy ja wiem , Bardziej myślałem nad inną branżą ale nigdy nie wiadomo na czym człowiek skończy.

Offline

 

#4 2011-06-01 21:01:22

Lodar

Member

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Fm group . pytanie do lodar

Wiesz, na początku możesz to traktować jako hobby, z czasem jak zacznie przynosić zyski to się bardziej zaangażować, z resztą to nie pochłania życia tylko od dwóch do parunastu godzin w tygodniu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet koszarawa obróbka plastyczna metali